Medarbejdere

Kontakt os venligst

Lad os endelig vide hvilke udfordringer du står overfor. Vi vil gerne være en del af din succeshistorie.

Kontakt

Norstat - Contact
Norstat - Team

Anders Nielsen

Sales Manager

T: +45 2777 2052
anders.nielsen@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Bo Holm Jacobsen

Projektleder

bo.holm.jacobsen@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Ewa Britt Nielsen

Projektleder

T: +45 2777 2061
ewa.nielsen@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Jacob Clasen

Projektleder

T: +45 2777 2024
jacob.clasen@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Jesper Tingleff

Projektleder

T: +45 2777 2005
jesper.tingleff@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Liv Dannesboe

Teamleder

T: +45 2777 2006
liv.dannesboe@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Louise Koch Sheard

Projektleder

T: +45 3539 2060
louise.sheard@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Merethe Kring

Client Development Manager

T: +45 2777 2011
merethe.kring@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Rikke Froh Korsgaard

Projektleder

T: +45 2149 7030
rikke.f.korsgaard@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Rune Ivert Andersen

Sales Manager

T: +45 2777 2016
rune.andersen@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Sammy Elgazoun

Head of Field Department

T: +45 2777 2021
sammy.elgazoun@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Simon Gillet

Project Assistant

T: +45 3539 2060
simon.gillet@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Teddy Bredgaard

IT development supervisor

T: +45 2777 2029
teddy.bredgaard@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Tue Meier-Poulsen

Administrerende direktør

T: +45 2033 1606
tue.meier.poulsen@norstat.dk

Norstat - Contact
Norstat - Team

Torben Bergdahl

Projektleder

T: +45 2777 2018
torben.bergdahl@norstat.dk

Anders Nielsen
Sales Manager

Bo Holm Jacobsen
Projektleder

Ewa Britt Nielsen
Projektleder

Jacob Clasen
Projektleder

Jesper Tingleff
Projektleder

Liv Dannesboe
Teamleder

Louise Koch Sheard
Projektleder

Merethe Kring
Client Development Manager

Rikke Froh Korsgaard
Projektleder

Rune Ivert Andersen
Sales Manager

Sammy Elgazoun
Head of Field Department

Simon Gillet
Project Assistant

Teddy Bredgaard
IT development supervisor

Tue Meier-Poulsen
Administrerende direktør

Torben Bergdahl
Projektleder

Kontorer

Copenhagen

Norstat Danmark

Norstat Danmark A/S
Frederiksborggade 1, 3. th, 1360 København K
Denmark
T: +45 35 39 20 60
E: info(at)norstat.dk

Odense

Odense - CATI central

Norstat Danmark A/S
Klingenberg 16, 5000 Odense, C
Denmark
T: +45 27 77 20 62
E: odense(at)norstat.dk

Her finder du os

Abonnér
på vores nyhedsbrev